Polski Biznes

General Beton Polska Sp. z o.o. Producent betonów

95-054 Ksawerów-Wola Zaradzyńska ul. Południowa 11/15

tel.: 42 213-72-23 : 213-72-55,

fax: (042) 226-03-46


rok założenia firmy: 1992

PLEN

NIP: 731-000-49-87

Znaki:
General Beton

Obszar działalności firmy:
Poland


Ilość pracowników: no data



Imię i nazwiskoStanowiskoTel. służbowye-mail
Company is run byLeonardo Perla042 213-74-04; 012 644-56-70;
Responsible for salesKrzysztof Karolczak042 213-72-55; 042 227-59-07; 0606 94-04-22;
.Maciej Nowak042 213-72-55; 0668 57-40-98;maciej.nowak@generalbeton.pl
Za jakość odpowiadaKamli Sokołowski012 684-23-23; 0606 77-30-35;kamil.sokolowski@generalbeton.pl
.Adam Sala.012 644-56-70; 0606 77-30-32;adam.sala@generalbeton.pl
.Krzysztof Sidoszewski.042 211-14-25; 0606 81-81-85; 0602 20 64 03krzysztof.sidoszewski@generalbeton.pl
.Krzysztof Sidoszewski.042 213-72-55; 0606 81-81-85; 0608 20 64 03krzysztof.sidoszewski@generalbeton.pl
.Michał Nowak.044 646-08-09; 0692 47-95-50;michal.nowak@generalbeton.pl
.Teresa Lupa.012 684-23-23; 012 684-23-00; 0606-77-30-31teresa.lupa@generalbeton.pl
.Grzegorz Czyżykowski.032-759-15-82; 0606 77-30-34;katowice@generalbetonpolska.pl
.Arkadiusz Skowron.012-284-84-05; 0662-19-78-49;arkadiusz.skowron@generalbeton.pl

Oddziały, dealerzy, dystrybutorzy itp.
1. Brand
Nazwa General Beton Polska Sp. z o.o.
Województwo łódzkie Miasto Łódź
Kod 94-406 Kraj Poland
Street Nowy Józefów Nr 43/47
Phone (042) 211-14-25; 211-49-74 Fax
e-mailkrzysztof.sidoszewski@generalbeton.pl
wwwwww.generalbeton.4b.pl
Osoba kontaktowaKrzysztof Sidoszewski
 
2. Brand
Nazwa General Beton Polska Sp. z o.o.
Województwo łódzkie Miasto Piotrków Trybunalski
Kod 97-300 Kraj Poland
Street Wronia Nr 35
Phone (044) 646-08-09 Fax (044) 646-08-09
e-mailmichal.nowak@generalbeton.pl
wwwwww.generalbeton.4b.pl
Osoba kontaktowaMichał Nowak
 
3. Brand
Nazwa General Beton Polska Sp. z o.o.
Województwo małopolskie Miasto Kraków
Kod 31-752 Kraj Poland
Street Nad Dłubnią Nr 4
Phone (012) 684-23-23 Fax (012) 684-23-00
e-mailteresa.lupa@generalbeton.pl
wwwwww.generalbeton.4b.pl
Osoba kontaktowaTeresa Lupa
 
4. Brand
Nazwa General Beton Polska Sp. z o.o.
Województwo śląskie Miasto Katowice - Szopienice
Kod 40-391 Kraj Poland
Street Krakowska Nr 72
Phone (032) 759-15-82; 759-35-82 Fax (032) 759-15-82
e-mailkatowice@generalbetonpolska.pl
wwwwww.generalbeton.4b.pl
Osoba kontaktowaGrzegorz Czyżykowski
 
5. Brand
Nazwa General Beton Polska Sp. z o.o.
Województwo łódzkie Miasto Wola Zaradzyńska
Kod 95-054 Kraj Poland
Street Południowa Nr 11/15
Phone (042) 213-72-23/55 Fax (042) 226-03-46
e-mailkrzysztof.sidoszewski@generalbeton.pl
wwwgeneralbeton.4b.pl
Osoba kontaktowaKrzysztof Sidoszewski
 
6. Brand
Nazwa General Beton Polska Sp. z o.o.
Województwo małopolskie Miasto Niepołomice
Kod 32-005 Kraj Poland
Street Grabska Nr 19
Phone (12) 284-84-05 Fax (012) 281-10-60
e-mailarkadiusz.skowron@generalbeton.pl
wwwwww.generalbeton.4b.pl
Osoba kontaktowaArkadiusz Skowron